Szkolenia

Szkolenia BHP INSTRUKTAŻ OGÓLNY

Szkolenia tylko z Imperio BHP! Na początku każdej współpracy, nieważne od roli pełnionej na stanowisku, należy przeprowadzić pracownikom profesjonalne szkolenie wstępne BHP. Firma Imperio BHP przekaże Twoim pracownikom obszerną wiedzę. Szkolenia są prowadzone w profesjonalny sposób. Zadbaj o zdrowie oraz bezpieczeństwo w pracy i skorzystaj z naszych szkoleń już dziś!

Stanowiska robotnicze SZKOLENIA OKRESOWE

Stanowiska robotnicze wymagające odpowiednich uprawnień wymagają dodatkowego przeszkolenia z tego zakresu. Niewystarczające w takim wypadku jest szkolenie wstępne. Ze względu na rozbudowany temat, zawsze w firmie Imperio BHP można liczyć na rzetelne szkolenia okresowe. Dzięki czemu Twoi pracownicy będą bezpieczni przy pracy nawet na największych wysokościach. Zwróć się szybko o ofertę cenową, a dopasowane zostanie Twojej kadrze odpowiednie szkolenie!

Samokształcenie kierowane SZKOLENIA OKRESOWE

Chcesz poszerzyć swoją świadomość na temat bezpieczeństwa pracy na zajmowanym przez Ciebie stanowisku? Postaw na samokształcenie kierowane w szkoleniu okresowym oferowanym przez firmę Imperio BHP. Przez pewien czas powierzona zostanie Tobie wyczerpująca wiedza w tematyce higieny oraz bezpieczeństwa Twojej pracy. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz i gdzie chcesz pracować, zgłoś się na szkolenie BHP do Imperio BHP, a Twoja wiedza zostanie wzbogacona o najistotniejsze zagadnienia i przepisy z dziedziny BHP.

Szkolenia DLA OSÓB WYZNACZONYCH DO ZWALCZANIA POŻARÓW I EWAKUACJI

Realizowane są szkolenia dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji. Firma Imperio BHP kładzie szczególny nacisk na to szkolenie ponieważ zakres tematyki ppoż. jest ważny dla każdego z nas zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Kompetentny Inspektor ds. ppoż. przeprowadzi profesjonalne szkolenie. Zaufaj ,a będziesz potrafił poradzić sobie w najtrudniejszych, niepożądanych i losowych wydarzeniach!

Szkolenia Z UDZIELANIA I POMOCY

Według wszystkich medyków i lekarzy, pierwsza pomoc udzielona w odpowiednio szybkim czasie, zwiększa szanse na przeżycie pacjenta. Firma Imperio BHP tego nie podważa i dlatego organizuje szkolenia realizowane przez ratownika medycznego. Firma Imperio BHP przygotuje Twoich podwładnych na wypadek różnych przypadków utraty zdrowia.

Szkolenia Z INNEJ TEMATYKI

Niestraszne są wyzwania i chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, podjęta została decyzja o wprowadzeniu do swojej oferty szkolenia „szytego na miarę” . Po opracowaniu programu szkolenia „szytego na miarę” każde szkolenie jest przeprowadzane w jak najbardziej rzeczowy oraz staranny sposób. Nie musisz się o nic martwić, to firma Imperio BHP przejmie obowiązki takiego szkolenia.